Анти трансерфінг

Трансерфінг нас обманює

Довести, що поле інформації існує, де є всі варіанти всіх майбутніх, минулих, можливих і не можливих подій, не можливо. Тим більше, що вся інформація зберігається в статичному вигляді. Де воно є? Які докази є? Ніяких. Тому, модель не дієва. Те, що там вставляються певні фізичні закони, не робить дану книгу правдивою.

Але… ну, Зеланда потрібно поважати. Праця дійсно толкова, і можна лише даною книгою захоплюватись. В казці брехня, але в ній натяк. Як жити далі. Попала мені книга в жахливий час мого життя. Різдво Христове. Я сиджу в кімнаті дівчини в гуртожитку сам. Не їм три дні. Грошей немає, і реально голодую. 68 днів тому почав бізнес. Товар пропав. Гроші винен. Товару немає. Зарплатні немає. Витрати вже постійні на оренду і зарплату співробітнику. Добізнесувався. І ще винен стільки грошей, що цілий рік на звичайній роботі потрібно відробляти. А ще дівчина з відпустки звонить, і каже — я приїду, щоб тебе не було. Ну це не жопа. І не чорна полоса. Те, що відбувалось цензурною лексикою важко описати.

Попадається книга трансерфінг. Через 53 дні я переїзджаю в приміщення в оренді, яке в 5 раз більше, ніж те, що я до цього знімав. Як? Це казка. Це не можливо. Але, це мій досвід. Чому ж я говорю, що трансерфінг не правда? Так, не правда, але він допомагає.

Чому трансерфінг працює

Трансерфінг, ідеальна теорія. Якщо ви чогось хочете і досягли, вчення правильне. А якщо не досягли, то ціль зовнішня. Не ваша. Завжди хтось стає президентом. Завжди хтось отримує золоту медаль. Тому, хтось звісно може сказати, що трансерфінг для нього спрацював. А якщо не спрацював, знову таки, ви чужу ціль реалізуєте, не вашу. Тому, сказати що він не працює, не можливо.

Далі, він каже, оберіть ціль. Це дуже важливо. Більшість людей ціль взагалі не обирають. Як кораблик, плавають, куди хвиля несе. Зайшли в фейсбук, і там вечір пропав. Або за пивом. Або в іграшці. Але, його вже немає. І так вечір за вечором. Так що він каже, подумайте, що ви реально хочете. І.. отримуйте.

Далі, коли ви щось хочете, ви посинаєте звертати увагу на речі, які вас наближують до цілі. Припустимо, ціль зловити на рибалці велику рибу. Ви починаєте читати, які бувають вудки, і на що клює ця риба. Або, купуєте щось дешеве, і йдете пробуєте щось спіймати. Вникаєте в тонкості. Купуєте барометр, і визначаєте, при яких значеннях риба клює. Визначаєте місця, де та риба водиться. І, ходите рибалити. Ви коли дивитесь на озеро, у вас око відразу помітить, є тут риба чи немає. А для мене вода як вода. Ну хвильки. Ну чорні. А для вас ні.

Якщо ви хочете отримати посаду повище, то ви її шукаєте. І лише десь вона звільняється, ви першим біжите і кричите, що це ваше. Інша людина, яка краща за вас, не знає, а чи йому і на старому місці добре, чи може підвищення отримати. Вона як то кажуть, телиться. Тому, посаду отримає швидше той, хто вже знає, чого хоче. І так у всьому.

Отже, бачу ціль, шукаю можливості, і вона до мене приходить. А якщо не приходить, то значить не моя ціль. І трансерфінг цю теорію довів до ідеалу. Він дійсно працює. Читайте його. Користуйтесь. Але, там брехня. І нічого з цим не зробите.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *