Перша річ, яку потрібно зробити, коли міняєте життя

Зміни в житті можуть відбуватись по різним причинам. Звільнення з роботи, розставанням з коханим. Або просто, все надоїло. Як правило, до змін спонукає «чудесний пендель». Подія в житті, яка змушує вас рухатись. Або ж, все настільки дістало, що потрібні зміни.

З чого починати зміни в житті?

Хто може сказати що з аналізу подій. Хтось може сказати, що потрібно бігати. Або займатись в спортзалі. Хтось скаже, що потрібно розширювати горизонти, і намагатись подорожувати. Ну, і подібні зовнішні речі, які потрібно робити. Теоретично, трішки себе розшатувати десь і правильно. Але, я пропоную особливу річ, яку ніхто не пропонує.

Викидаєм все сміття

В рік людина викидає 500 кг сміття. Скільки його у вас зараз зберігається? Не дивились під ліжком і шафою? У вас шкарпетка ліва є, а правої немає. Туфлі майже нові, але застібку ви розумієте, що ніколи міняти не будете. Але ж нові, жалко було викинути. А ще, кусок обоїв з ремонту. А раптом знадобляться. І, це перетворюються на щось подібне до балконів в радянському союзі. Де є ліва лижа, а раптом пригодиться. І так в кожної людини — якщо поритись, то в неї гори сміття.

Те саме з вашим робочим столом, з вашими фотографіями, і закладками на комп’ютері. Інформаційно у вас на жорсткому диску і в телефоні теж збережені мегабайти сміття. І з ними теж можна працювати. Навіть потрібно. А телефонний номер збережений як Еліс? А хто така та Еліс? А Натаха? О, там ще телефонні номера сантехнік Рівне, коли ви там знімали на тиждень квартиру, і прийшлось визивати його. І, вже ніколи більше ви там не опинитесь і дзвонити не будете. Так що і в інформаційному полі є теж купа сміття.

Для чого викидати сміття?

Ви можете засумніватись, що це сама краща справа для змін? Ви ж нічого не міняєте. Ви просто барахкаєтесь в … смітті. Ну подумаєш, пакет лишній з квартири викинули. І що? От спортзал, це порада. От там дійсно зміни. Кубики пресу, Літом на пляж можна сходити….

Спробую не погодитись. І ось причини, чому я рекомендую саме це заняття:

  • Почнемо, що ви при змінах не можете сидіти без діла і рюмсати. А тим більше бухати. Ви маєте рухатись. А то закисните в своєму болоті. Тому, прибирання, це рух. І рух вам зрозумілий.
  • Вам потрібно загрузити себе фізично. Ви маєте присісти, встати, переставити стілець, залізти на шкаф… Це рух. І вам він потрібний.
  • Вам потрібно загрузити і мозок. Як тетріс скласти, щоб пірамідка не падала? Що це таке і від чого ця деталь? А якщо я вкручу її туди, і вставлю вилку в розетку, мене не шарахне? Сортувати і наводити порядок в себе, це інтелектуальна справа.
  • Вам потрібно побути з собою на однині. Щоб ви не соромились ні зовнішності своєї, ні стану свого, ні своїх думок. Ви тут дома самі, і ви робите, що потрібно. Для себе, як хочете, і що хочете. І вас ніхто не цікавить, як ви будете виглядати в очах інших і хто що скаже.
  • У вас з’явиться додаткове місце. Це ви звільняєте приміщення для нових речей. А фотографії щоб добавити нові враження в майбутньому. Адже, коли у вас всі вішалки зайняті, ви не повісите собі нову кофтинку.
  • Ви потім втрачаєте менше часу, коли щось вам потрібно знайти. У вас менше речей. Все не смітті. І те менше ще й розкладене гарно.
  • Ви на це не тратите коштів. Ну, майже не тратите. Все одно потім виявиться, що висячі шнурки інтернетівського кабелю після того, як розгребли завал, на стінці не виглядає. І потрібно купити цвяшки щоб його прибити гарно.
  • Ви будете отримувати постійний результат роботи, і бачити що у вас все виходить. Адже по інакшому не буває. Ламати, не будувати. А ви розгрібаєте. І результат 100% буде у кожного, хто займеться даною справою. Тому, ви будете більш впевнені в собі.
  • А ще, воно корисне. Адже жити в більш простором приміщенні корисніше, ніж в більш тісному. І в чистому завжди краще, ніж в брудному.

Думаю, причин, чому потрібно почати саме з прибиранням, Можу придумати ще багато позитивних речей, які можуть виникнути при цьому занятті. Ні біг, ні прогулянки, ні театри і вязання стільки не дасть плюсів, скільки просте заняття — прибирання.

Що категорично не варто робити при змінах у житті

Бухати, блядувати, бикувати… Все на букву Б. Не потрібно відключатись від життя. Що б ви не відчували. Це не вихід. І при такій поведінці, результат буде гірший. Алкоголь, порожнє спілкування, намагання показати себе не тим, ким є, приведуть в мінуси. От візьмемо алкоголь. Грошей менше, стан гірший, навколо все погіршується, втрачаються старі звязки, життя іде в протилежному напрямку, ніж би мало йти. Блядувати. Знову таки, грошей менше, життя не змінюється, порожнеча в душі збільшується. Бикувати. Ну, по морді отримаєте. Може в лікарні полежите. Не потрібно бігати і виясняти колишні стосунки. Не потрібно щось вимагати. Змін не дасть.

Чим можна розбавити прибирання?

Обовязковий атрибут я би сказав спілкування зі старими друзями. СТАРИМИ. Не новими. І краще, з мудрими, старшими людьми. Посидіть, поговоріть по телефону, займіться спільною справою. Навіть, спільно приготуйте вечерю. Це дійсно розвіює. Дійсно, дуже допомагає в житті. Без цього елементу дуже важко. Але, просто якщо постійно цим займатись, ну то нічого в житті у вас не поміняється. Ви просто будете постійно відволікатись. І далі спати наяву. І з собою ви не зможете поговорити. Побачити себе.

Дуже бажаний ранковий біг. Не потрібно рекорди ставити. Просто вранці переставляти швидше ніжки. Вам не стільки ніжки прокачувати, скільки дихання. При бігу виробляється дофамін, серотонін, ендорфіни, ендоканабіоїди. І всі вони піднімають ваш настрій. А ще, в бігові є теж ціла купу позитиву, але про це тут не будем писати.

Читання. Теж справа, якою варто зайнятись. Краще читати паперові книжки. Не ю туб. Не в інтернеті. Не аудіо. Звичайно, ви можете і їх читати і слухати. Але, рекомендую паперові книги. Там є закладка. Ви листаєте папір. Ви бачите, скільки вже прочитали, і скільки залишилось. І якщо ви включили ю туб, і відволікаєтесь на прибирання, то з такою книжкою вам не вдасться відволікатись.

А далі, ви вже можете самі придумати будь які заняття. Я дав костяк, з чого потрібно починати зміни в житті. Що при них потрібно робити. І яке заняття має бути першим, коли ви наважились на зміни.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *