Що головне в житті або лише одна калина за вікном

Закон одиниці

Нинішній світ не йде в шаленому  темпі. Не біжить в ньому. І навіть не летить. Він рухається все швидше і швидше. Скільки см за життя міняємо сексуальних партнерів? А скільки робіт? А будинків? А машин. Все змінюється з шаленою швидкістю. Летить і летить. А щастя воно нам приносить? Невже, є враження, що ми не в щурачому колесі? Саме так. Ми бігаємо, шукаємо де краще, і все життя проходить саме в таких бігах. А все може бути інакшим.

Закон трьох одиниць

В житті має бути 1 сімя, 1 робота, 1 дім. Як же так, всі живуть зовсім  по інакшому законові. По інакшим правилам. Міняють будинки, чоловіків і дружин. І роботи постійно щось знаходиться. Так, але стратегія, коли ви маєте багато різних варіантів, програшна. Адже, коли ви міняєте роботу, то на новому місці вам потрібно буде мінімум пів року щоб вникнути у справи. Ви пів року втратили. А що далі? А далі, може бути що ви нічого не досягнете. І знову роки пролетять. Чи можна добавляти ще одиниці, крім сімї, дому і роботи? Це основні 3 речі, на які ви тратите левову частку свого часу. Можете добавити хобі, спорт, церкву, якусь соціальну діяльність, бути фанатом клубу. Все це також бажано мати 1 раз і назавжди. І стратегія ця виграшна.

Чим раніше ви зрозумієте це правило, тим швидше у вас налагодиться життя. Якщо ж це правило не виконувати, то будете ви як кораблик бовтатись між берегів і все життя шукати де краще, поки воно не закінчиться. А в старості глянете на своє життя, і не буде що загадати.

1 сімя. Це мабуть саме основне, що варто збудувати в житті. І це саме складне. Адже дім і роботу може отримати 1 людина. А сімя, це завжди 2 людини. І 1 ніяк її не створить. Звісно, можна додати дітей, і тоді сімя стає ще більшою. Але, чоловік і жінка, це пара. Їх 2. Теоретично, можливі і сімї 2+1 чи інші формули. Але, це вже в диковинку у нас. Хоча, навіть в нинішній час в мусульманському світі зустрічається.

2 людини мають жити одним одним. Вони мають стати одним цілим. Що буде, коли цього буде бажати лише один з партнерів? Ну, нічого хорошого. 1 людина буде кохати, все робити для іншої. А інша буде користуватись цим, і буде в сімї лише до того часу, поки вигідно. Ні секундою довше. Тільки відчують, що є десь краща партія, вони відразу зникнуть. Це не сімя з такими відносинами. Це, мабуть, сама жахлива сімя яка може бути. Адже, нічого хорошого її не чекає. Втрачені роки у обох. 2 людини мають розуміти, що їм дуже повезло з обраною людиною. Що вони живуть з самим кращим, з ким вони могли би жити. І їм повезло. А далі, що вони хочуть бути з цією людиною до кінця, хочуть спільних дітей, або взагалі дітей не хочуть, і їм ніхто більше не потрібний. Ось це сімя, коли обоє вкладаються. Як такі відносини можна назвати, як не справжнім коханням?

Як в нас відбувається? В 18 одружуються. Родяться діти. А потім дивляться, злюбляться вони чи ні. А через 5 років починаються пошуки нового кохання. Кращого. Сильнішого. Тільки так життя минає. Тому, не спішіть створювати сімю. Вона має бути одна.

Одна робота, це не означає що ви маєте займатись чи однією справою, чи бути на одному місці. Це трішки ширше. Але, все, що буде відбуватись з вами в роботі, має бути продовженням попереднього досвіду. Припустимо, ви вирішили бути будівельником. Оптимально, щоб ви працювали в 1 регіоні, в 1 фірмі. У вас будуть відрядження. У вас буде кар’єрний зріст. Ви будете робити на різних об’єктах. І на вас фірма зможе покластись. Як на свого. Не потрібно бути будівельником, то там шабашка, то там. То в Польшу поїхали, то в Росію. То плитку клали, то гіпсокартон. Звісно, можете бути майстром на всі руки, і отримувати як всі і перебиватись тимчасовими заробітками то там, то там. А можете стати спеціалістом в совїй галузі і отримувати в 2 рази більше грошей. Оскільки ви займаєтесь одним тим самим, і знаєте більше ніж інші в цій сфері. І ви самі дорогі об’єкти в регіоні берете собі. Бо ви майстер. Візмемо політиків. Не потрібно бути політиком то в Києві, то в Варшаві, то в Берліні. Ви будете всюди ніким. Ви берете собі регіон. І далі, ви можете пригати між міністерствами, парламентами, фракціями… але ви політик. І ви можете займатись багато чим. Але все одно, чим менше кількість фрацій у вашій біографії, тим солідніше ви виглядаєте.

1 дім. Як не дивно, але і дім має бути один. Ви маєте жити в 1 регіоні, і подбудувати під себе свій дім. Це місце, куди ви завжди зможете повернутись. Це те, що ваше. Ваші стіни. Це там, де ви живете. Міняти будинки так само не вигідно. Адже ці всі переїзди, пристосуватись до нового місця, все це забирає час. 1 дім. Це правильно.

Що робити, якщо не вийшло збудувати щось одне? Наприклад, будинок згорів, чи кохання зникло і партнер пішов будувати іншу сімю? Не розстроюватись, а надалі знов будувати 1 дім або 1 сімю. Робота рідко буває що пропадає. Адже, навіть якщо ви плиточник і втратили руки, ви можете консультувати в магазині, можете працювати на складі, і бути все одно в темі. Адже, у вас є попередній досвід. А якщо раптом втратили, то все одно, будувати 1 дім і 1 сімю. І будувати назавжди. Може теж не вийти. Але, коли ви ставитесь, що будуєте назавжди, скоріш всього ви побудуєте саме таку річ. А якщо ви рбите аби як, спробувати, то вона так і вийде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *