Акваріумна кришка природа, чи варто її купувати?

Ось стандартна акваріумна кришка природа

Крышка 40х25 Прямая Миньон 15 ВтМінуси в даній кришці стандартні: дешевий зовнішній вигляд, не зручна в обслуговуванні (Щоб почистити акваріум потрібно її всю знімати і працювати в темряві). Ну імало освітлення, до того ж на слабеньких ЛЕД лампах, і додати ніяк. ЛЕД освітлення в даному виконанні дає ще менше світла, ніж стара модель на люмінесцентних лампах. Значить, акваріум виглядає ще темнішим. Акваріумна кришка природа – мінімум грошей, функціональності, та максимум незручності.

Коли ця тема починалася, вони були гідними. Адже після спілки взагалі акваріумів із кришками не було. На той час чи вагонку набивали. І взагалі, акваріуми були у залізних каркасах. Там лампочку розжарювання могли поставити, а згори оцинковану сталь могли зігнути над акваріумом. Одним словом, вигляд ніякий. І тут приходить кришка природа. Заводська штампування, акуратненька, акваріуми без каркаса, люмінесцентні лампи…. у 90-х роках це було круто. Але зараз вони виглядають як Nokia 2210. Морально застаріли.

Аналіз кришки природа і схожих фірм.

Кришка ЛЮКС 57х57 кут.люмін.15 Вт
Зручність
Не зручна в обслуговуванні. Взагалі не зручна. Що б почистити акваріум потрібно повністю 1.5 метра зняти, і працювати без освітлення у ньому.
Освітлення
Мало світла і не додати. До того ж на лампах Т8. І взагалі у них акваріуми не для рослин. Вони мають на 450 літрів 72 Вт. люмінесцентні лампи. І не додається. А на ЛЕД освітленні на 450 літрів 3500 лм. Це майже нічого.
Зовнішній вигляд
Виглядає дешево. У солідному приміщенні ставити стрімко. Адже подумають, що у власників просто немає грошей. Або смаку.

Кришка природа з її плюсами

І так, в ній нормальний пластик. Не скажемо що гарний. Але, з іншого боку, і непоганий. Років за 10 тріскається, починає втрачати еластичність. Але це проблема всіх пластмасових виробів. При падінні не завжди розбивається. А падати вона у вас часто. Вже повірте на слово. Адже дуже не зручна конструкція, коли потрібно чистити акваріум.

Чудова ціна. Дешевше немає. Але не все вимірюється ціною. Запорожець, так само найдешевша машина. Можете за 500 доларів купити на ходу. Але, чомусь сумніваюся, що ви захочете купувати дешеву машину. Але ціна за кришку зі світлом справді найнижча.

Слабке освітлення. Як ніяк, але воно є. І відразу плюс – що на технологіях Т8, що вже на ЛЕД лампах, воно більш-менш надійне. Воно не на три місяці як наклеєна світлодіодна стрічка. Є вологозахист.

Напевно, плюсів більше немає.

Де можна використати кришку природа

Давайте виходити з наступного параметра. Ціна найдешевша. Отож, рекомендуємо купувати, коли потрібно протестувати акваріум. А чи потрібний він вам. А чи дитина їм займатиметься. Тоді так, ми можемо його рекомендувати.

І відразу – ми рекомендуємо тільки акваріуми до 60 см з даною кришкою. Більше вже не бачимо сенсу. Там світла дуже мало. Більший акваріум – це вже предмет інтер’єру. А цей акваріум виглядати не буде в більш-менш солідному приміщенні.

Навіть як промисловий варіант ці кришки не рекомендуємо. Там простіше поставити зовнішній світильник та покривне скло.

Чому б ми не продавали пластикові кришки?

Кришка «Природа»

Через низьку якість ми б не торгували цією групою кришок та їх аналогами. Єдиний виняток – тестовий акваріум 40-50 см. Довгою. Що б покупець протестував, а чи потрібний взагалі йому акваріум? Машина «Запорожець» чи холодильник «Дніпро» також дешеві, але чомусь ніхто не поспішає їх купувати.

Кожен з нас хочеться, щоб його підводний світ був найкращим і доглянутим.

Мінуса:

  • Дизайн самий дешевенький
  • Не зручна в обслуговуванні. При чистці повністю знімається вся цілком
  • Один чорний колір
  • Використовується самий дешевий і самий тонкий пластик з можливих його варіантів
  • 2 ряди ламп мало, і для рослин, і добавити немає можливості
  • Зовнішній вигляд портить пластинка, що відклеюється майже завжди з пластика, що знаходиться зверху на акваріумі
  • Освітлення якщо створювати професійний травник – нереальне очень дорогое

Чи купувати її вирішувати вам? Ми ними торгувати перестали через нарікання на якість товару.

Купуючи шикарний акваріум та його мешканців, варто замислитися так само про безпеку своїх рибок. Кришка допоможе уникнути таких частих проблем, як осад пилу у воді, вистрибування риб назовні. А також допоможе вам захистити водних мешканців від інших тварин у будинку та маленьких дітей. Крім захисної функції у кришці додано освітлення. Завдяки вбудованому в кришку LED світильнику вам не доведеться купувати додаткове освітлення.

Порівняння з акваріумами природа з кришкою

Акваріуми цієї торгової марки, які виробляються в Україні, оснащені спеціальним освітленням. На ринку України присутні й інші компанії, які копіюють їхній стиль, але менш якісно та дешевше. Варто зауважити, що подібні акваріуми останнім часом стали дуже популярними серед невибагливих споживачів. Це можна пояснити їх низькою ціною, наявністю в багатьох магазинах, і відсутністю обізнаності покупців, у яких у пріоритеті тільки ціна. Якщо ви зважилися на це придбання, тоді не чекайте солідності.

Ці акваріуми ідеально підійдуть як стартовий набір для захоплення акваріумістикою вашої дитини. Коли потрібно «протестувати», а чи потрібна вона взагалі вашій дитині. Тоді так – варіант хороший. Тільки в цьому випадку ми можемо погодитися з даною покупкою акваріума, як «іграшки» для дитини або «пробного» варіанта.
Плюси:
— ціна (ви отримуєте мінімальний набір за такі самі гроші)
— тяжко поламати кришку
Мінуси:
– Неприємний зовнішній вигляд
— дешево виглядає
– поганий в обслуговуванні
Чи купувати цей акваріум? В даному випадку ви не отримаєте стабільної якості та солідності. Натомість отримаєте найнижчу вартість. Якщо вам основний критерій ціна незважаючи ні на що — тоді так — можна купити. Якщо ви хочете купити акваріум, який буде добре виглядати, за яким зручно і приємно доглядати – тоді ні, дані акваріуми не для вас. Не всі мають їздити на «Мерседесі» та «Шкоді». Хтось має кататись і на «Запорожці».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *