Обзор акваріумного фільтру Minjiang NS F260
Здрастуйте, шановні читачі. Сьогодні у нас на огляді акваріумний фільтр Minjiang NS F260. Цей огляд та описи підходять для всієї молодшої лінійки фільтрів Minjiang (Minjiang NS F160, Minjiang NS-F360)
Виробник Minjiang відомий своєю продукцією завдяки гарній ціні. Якість середня. Не найгірше, але й те, яке можна рекомендувати. Незважаючи на те, що вся продукція виробляється в Китаї, виробник робить середнє обладнання та акваріуми.
Це досить компактний фільтр, його габарити 8,5×4,5×3 см. При всій своїй компактності Minjiang NS F260 досить потужний, заявлена виробником максимальна потужність становить 300 літрів/год. Але, обіцяти не означає одружуватися. Він слабший. Також цей фільтр може похвалитися можливістю подачі повітря в акваріум (аерація).
Комплектація фильтру
У коробці ви знайдете сам фільтр з кабелем живлення 220В (довжина 90 см.), знімну насадку для викиду відфільтрованої води та прозорий шланг для подачі повітря з регулятором, довжиною 15 см. Сам фільтр складається з двох частин: у верхній – розташований ротор, що обертається, а в нижній – відсік із дрібнопористою губкою для збору забруднення. Обидва відсіки легко знімаються для чищення. Також, губку можна замінити будь-який інший фільтруючий матеріал, наприклад синтепон. Для установки в акваріум на фільтрі Minjiang NS F260 є 4 присоски.
Плюси і минуси фільтра Minjiang NS F260
Плюсм:
- Безшумна робота;
- Подача повітря;
- Компактність;
- Ціна.
Мінуси:
- Частота чистки.
- На кілька років лишень
Виводи
Minjiang NS F260 – це зручний та практичний фільтр, який не складний в експлуатації. Ідеально підходить для новачків та їх невеликих акваріумів.
Коли ми рекомендуємо використовувати
Так як фільтр слабкий (по фільтрації) і не надійний, ми зупинили б свій вибір на більш надійних марках. Хіба що вам для виставкового стенду потрібен невеликий насос, і довговічність роль не відіграє. Якщо ми відкидаємо параметр надійності, залишається параметр, що цей фільтр погано чистить. Але, для акваріумів 15-30 літрів немає вдалої фільтрації, і тому доводиться ставити хоч що-небудь. Це краще ніж нічого. Тому так, для дрібних акваріумів можемо рекомендувати.