Вибір акваріума 30 літрів з кришкою

Купити акваріум з кришкою на 30 літрів

На 30 літрів акваріумів з кришками дуже багато. Очі розбігаються. Усі кажуть, що вони найкращі. В усіх відгуки майже чудові. Ми розглядаємо варіанти акваріумів від 27 до 35 літрів. І одразу, оскільки ми не магазин, у цьому сегменті ми можемо помилитися. В даному випадку ми маємо найбільший шанс видати не правильний результат. Ще один цікавий нюанс – значна частина виробників припинили випускати свої моделі. Самі відпали. Вибір акваріума 30 літрів з кришкою – напевно найнесподіваніший. Ми й не думали, що так складно буде виділити добрі варіанти від найгірших.

Пропозиції акваріума 30 літрів з кришкою

Які у нас лідери? Акваріум Fluval FLEX як найкрутіше рішення. Він дорогий, чи майже найдорожчий. Але, якщо хочете поставити круте рішення та витратити більше – це найкращий варіант. І виглядає дуже круто, і функціонально правильно зроблено, і надійний. Абсолютний аналог даного акваріума Newa Mirabello 30. Якщо вибирати між ними, то флювал трохи крутіше виглядає, а у мірабелло трохи краще фільтрація. Але два варіанти Італійця, і вони стоять один одного. Вибір серед дешевого варіанту нам зробити дуже важко. Ось хочеться вам купити дешево погратися дитині. Що купити? Усі не надійно. Тож тут загальна назва – Китай. Великої різниці немає, що ви купите. Все швидко вийде з ладу, все не ремонтується, і все одноразове. Плюс – це ціна більш ніж у 2 рази нижча за хороший акваріум. І тому ми не виділимо тут лідера.

Якби ми ставили магазин, і там би нам потрібно було вибрати для дешевого сегменту акваріум, ми вибирали б суто за умовами від постачальника – з ким зручніше працювати. Але ніяк не за моделлю – ось ми хочемо такий акваріум, і все. Напевно, найкраще рішення, яке б у нас з’явилося для дешевого акваріума з кришкою – це купувати акваріум з кришкою природа, і ставили б своє нормальне обладнання. Але тут вибір готових варіантів наборів серед готових акваріумів, а Природа не намагається хвалитися надійністю, а намагається зробити дешевше.

Трійка лідерів акваріума 30 літрів з усім


AquaEl Shrimp Set Smart 30
Blue Barbus Lux krevetka
HAGEN Fluval FLEX
Newa Mirabello 30

Aqua Nova NT LED

Що ж. Тут ми виділимо три варіанти. Відкритий акваріум, акваріум з кришкою та дешевий акваріум. Тут все не однозначно. Відкритий акваріум у нас 2 лідери, з кришкою так само, та й з дешевих варіантів виявився найнесподіваніший на наш погляд варіант. Адже ми взагалі не сприймаємо цю марку. Але її ціна, і те, що це європейський бренд поставило його вище за інших. По відкритому акваріуму – різниця в ціні в 10%. Не така велика. У барбусів крутіше світло, акваель дешевша. У акваріумів з кришкою різниця вже відчутніша, і в обох моделей не зовсім круте світло. Для дитячих варіантів підійде.

Цікавий висновок – єхайм, що повністю провалився. Усі звикли, що він крутий. А він виявився повною дурницею по шалених грошах. Спочатку аналізу ми думали, що він зможе нас хоч у чомусь зацікавити. А виявилося, що нічого і розглядати в ньому. Думаємо на фільтрації, він відіграється. Хоча знову ж таки, все залежатиме від ціни.

Якщо потрібен крутий акваріум під акваскейп – блу барбус. Якщо погратись – аква нова. Хочеться погратися, але солідніше – флювал. Якщо щось цікавіше – мірабелло. Якщо акуратно і відкритий акваріум – акваель. Тут замість трьох у нас п’ять лідерів. Які всі по-своєму гідні.

Рейтинг акваріумів 30 літрів з усім

Тут аналіз ціни йде не вище нижче, а наскільки вона виправдана на наш погляд.

Назва моделі Зовнішній вигляд Фільтрація Освітлення Обігрів Надійність Зручність Ціна на 28.10.2020
AquaEl Shrimp Set Smart 30 2300
EHEIM NanoShrimp 4580
Blue Barbus Lux krevetka 2600
SunSun AT 420 2470
Природа Скалярия прямоугольный 34 л. 1560
Другие дешевые производители от 700
Diversa nanoLED 2460
Аквариум HAGEN Fluval FLEX 3600
Resun комплект Vision 30 л. 2800
Аквариум Newa Mirabello 30 4540
Аквариум Aqua Nova NT LED 32 л. 1650

AquaEl Shrimp Set Smart 30

Милий маленький відкритий акваріум на 30 літрів. Його правильніше було б порівняти з акваріумами без кришки. Адже за фактом кришки в ньому нема. Слабке світло. Але, напрочуд правильний фільтр, який чистить, на відміну від інших своїх моделей. Надпрозоре скло. Проте в цьому акваріумі великий один мінус – їх світло. Для нормального травника він годиться. Зовнішній вигляд є сумнівним. Але якщо перший акваріум погратися – гідний варіант. Просто не чекайте, що там будуть галявини і все зростатиме. Це дитячий акваріум. І для серйозних цілей його не використали б.

EHEIM NanoShrimp


Незважаючи на те, що ця марка для нас переоцінена, цю їхню модель взагалі не купували б. Навіть якби були гроші. Перше – донний фільтр. Ну не працює він нормально довго та щасливо. А перезапускати акваріум один раз на рік – проблематично. Краще ніж донний є гамбурзький фільтр. Тут вибрали одну з найнепрактичніших фільтрацій. А якщо заб’ється, то треба перезапускати весь акваріум. Світильник слабенький. Так само підводний сад не буятиме. Тим більше, дизайнерське рішення сумнівне. Нагадує світильники із часів СРСР. Ну і це так само акваріум без кришки. Незважаючи на всю їхню якість, цю модель категорично не рекомендуємо. Тим паче за такі гроші. Є ще у них EHEIM Aquastyle на 35 літрів. Там краще фільтрація, але навіть той акваріум не рекомендуємо. А ще – вони б хоч скла навчилися полірувати. Коштують як мерседес, якість обробки як у запорожця.

Blue Barbus Lux krevetka

Акваріум надійний, симпатичний, відкритий. Модель акваріумів Lux. До нього є все обладнання. Їхній гамбурзький фільтр – палиця з двох кінців. З одного боку дуже крутий травник можна зробити. З іншого боку, а як чистити? Якщо плануєте робити дитині компот із рибок, тоді не варто його купувати. А якщо знаєте, що можете зробити крутий акваріум – тоді так, варто його брати. Світло так само дуже гідне. Навіть не те, що гідний, а його вже багато. Одним словом, акваріум крутий, але з ним потрібно вміти справлятися. Мінус – надійність головки. Швидше за все, пропрацює 4-6 років.

SunSun AT 420

Китайський акваріум. Надійністю не відрізняється. Швидше всього за рік два щось уже поламається. Головка швидше пропрацює 3-5 років, світло 1-2 роки. Обігрівач до 6 років. Сумнівна покупка. Є повноцінна кришка. З плюсів фільтрація – вона працює.

Можна порадити в одному випадку. Коли дитина хоче акваріум, ви знаєте що це на рік максимум, і він стоятиме в забороні і мало кому його показуватимете. Тоді так, купуйте. Він хоч не надійний, але нормальне фільтрування невмілі дії виправить. Тим більше, що це найдешевший варіант.Є кілька модифікацій, які майже нічим не відрізняються. Вставили годинник та градусник на дисплеї. Чи готові ви заплатити за це 30 доларів? Вирішуйте самі. Я б не купував. Тому модель тут будемо брати до уваги та, що дешевше. Так, питання, чи взагалі зростатимуть у ньому рослини відкрито. Хоч світло потужне, але які там діоди стоять невідомо. Видно, що на світі економлять. Насправді його не тестували. У будь-якому випадку, це дитячий варіант, і ні на яку серйозність він не може претендувати.

Природа Скалярія прямокутний 34 л.

Комплект НЕОН 34л ПрямийЯкщо сам акваріум з кришкою вони можуть продавати, і можна купити, то даний комплект немає. У ньому найдешевший фільтр, найдешевший обігрів, найдешевше світло. Надійність наближається до нуля. Все зараз у них дешево, а отже, не надійно, і фільтр нормально очищати акваріум не буде. Рослини рости так само не захочуть. Саме цей комплект не рекомендуємо. До речі, якщо вони лампа Т5 8 вт, це краще, ніж нова лампа ЛЕД. Там виробник не скрізь вказує, яке саме світло. Може, у них ще старі кришки залишилися, і нові почали випускати. І одночасно дві моделі. Навіть для дитячого акваріума рекомендувати не можемо. Навіть, якщо у вас фотосесія і він потрібен на 2 дні, що б зробити фотографію. І те не рекомендуємо.

Інші виробники акваріума 30 літрів з кришкою

AquaNano 30л, Aqvida White ЕКО, AquaStar – виробники, які так само ставлять все найдешевше. Не рекомендуємо також їх взагалі купувати. Ні для яких цілей. Ні зовнішнього вигляду, ні надійності, ні ефективності. Лише ціна.

Diversa nanoLED

Ця фірма не відрізняється надійністю самих акваріумів. Плюс фільтр поставили нісенітницю. До доповнення немає кришки – він відкритий. І за такі гроші, за які продають, взагалі не варто купувати. Є аналоги. Навіть акваель, що був раніше. Надійніше, якісніше очищення, дешевше. Тому в рейтингу він буде, але зі своїми всіма мінусами також його не рекомендуємо купувати. Не вартий він того, що за нього хочуть у такому виконанні. Навіть якщо прибрати фактор ціни, все одно вважаємо, що не варто його купувати. І так само світильник дешевий. А фільтр дешева китайська коробочка. Одна з найдешевших. І дизайнерське рішення сумнівне. В інтернеті немає їхніх фотографій під кутом. Напевно, тому що світильник тільки як тут на фото виглядає. З інших ракурсів нема.

Вибір акваріума 30 літрів з кришкою HAGEN Fluval FLEX

Якщо акваріум Fluval Chi ми цілком можемо забракувати, цей варіант дуже гідний. Fluval FLEX оригінальний, із повноцінною кришкою. Його не сплутаєш ні з яким іншим акваріумом. Виглядає дуже гідно. Об’єм 34 літри. Фільтрація гідна. Там купа касет, і результат у неї як у зовнішньої фільтрації. А обсяг то в акваріумі невеликий. Єдине, що можна зробити в ньому, то це “заглушив” верхній вхідний отвір води. Там і знизу, і зверху забирає. А краще щоб знизу тягнув. Тож тут плюс.

Взагалі, дана фірма має надійне обладнання. Немає обігрівача, але доставити можете без проблем. По світу є як білі діоди, і кольорові. І головне – пульт. На пульті робляться хоч блискавки. Все налаштовується. Для дітей напевно найкращий варіант. Для гідного акваріума так само. На рахунок якості світла тут ми не перевіряли, але на таких висотах воно не має великого значення, а якщо є лінійка білих діодів, то зростатимуть. Одним словом, грамотний акваріум для будь-яких цілей. Єдине, що може відлякувати – ціна.

Resun комплект Vision 30 л.

Акваріум симпатичний із повноцінною кришкою. Кришечка вузенька, що мало хто має. На цьому плюси закінчилися Китай, до того ж дешевий. Він взагалі не ремонтується. Ні переклеювання, ні освітлення. Тож річ повністю одноразова. Якщо підходить дизайн і вам потрібен акваріум для фотосесії, тоді можете розглядати варіант. Так не рекомендуємо навіть погратися дитині. Щодо світла, то він настільки дешевий, що немає в багатьох місцях інформації про його потужність. Фільтрація до речі у них правильна, акваріум чиститиме. Але ненадійна. За 2-6 років вийде з ладу. Світло ще швидше поламається.

Є ще модель Resun SM-400. Навіть не знаємо, як описати. Зовні не дуже, але є кришка та гарна ціна. І немає обладнання, тому до нашого рейтингу не увійде. Як дешева іграшка для дитини підійде. Акваріум Resun i-CUBE LT-30 має все ті ж мінуси, що й базова модель. Концептуально нічого нового, лише інший зовнішній вигляд. Єдина відмінність, якщо акваріум потече його можна буде новий склеїти.

Вибір акваріума 30 літрів з кришкою Newa Mirabello 30

Акваріум гарний. Перший раз, як зіткнулися з їхньою фільтрацією, вона приємно здивувала. Вона працює. І в даному рейтингу вони мають найкращу фільтрацію. Вона дуже крута. Вміють італійці все робити. Взагалі, якщо купуєте акваріум і не знаєте який вибрати, купуйте Італію. Там ми не зустрічали відверто поганих варіантів, на відміну від Польщі чи Німеччини. Під їхнім світильником рослини росли. Вбудований таймер. Єдине, що лампа не є стандартною. Не зовсім зручно міняти. Але й у захисному коробі. Сам акваріум надійний. Якби не було тут у рейтингу акваріума флювала, він був лідером серед дорогих акваріумів. Але флював на наш погляд крутіше на вигляд. Але якщо ви хочете виділитися, то можете купити даний акваріум. Він дуже добрий. І мало в кого він вартий. І, до речі, обладнання все змінюється, він підлягає ремонту.

Вибір акваріума 30 літрів з кришкою Aqua Nova NT LED 32 л.

Марка типу польська, але підхід чисто китайський. Якщо ви приберете лейбу з акваріума, і дасте нам його в руки, ми відразу скажемо, що Китай. Думаємо, вони там замовили повністю розробку та виробництво, а тут продають під своєю лейбою. Мінуса ті самі, що притаманні їм. Вони не надійні, світло нісенітниці, ремонту не підлягають, працює фільтрація. Рекомендувати тільки можемо погратися на півроку, рік. І все. Та й виглядає він дешево. А освітлення напевно взагалі – найдешевше. Ваттність 5.5 Вт. взагалі найнижча із усіх варіантів, що тут представлені. Так що купите китайського виробника, що цей акваріум на 10-30% дорожче, різниці немає. Ми б такий акваріум за такою ціною не ставили продавати в магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *