Вибір акваріума на 30 літрів без нічого

Покупка акваріума на 30 літрів без нічого

Комплект NanoCube Complete PLUS на 10 лРізниця між акваріумом на 20 літрів та 20 літрів як між мопедом та мотоциклом. Початківцю акваріуміст може здатися, що і 20 літрів вистачить. Але мінімальний акваріум, з якого можна починати це хоча б 30 літрів. Ось у цій категорії і будемо визначати найкращий акваріум. І рейтинг акваріума на 30 літрів без нічого. Точніше кращі акваріуми, адже якщо ми виберемо один, то може здатися, що ми намагаємося щось та своє продати. Насправді ми розглянемо варіанти від 27 літрів до 35 літрів.

Купити акваріум 30 літрів

Є десятки продавців маленьких акваріумів. Ось за списком ми пройдемося по всіх виробниках. Спробуємо врахувати всіх. Тут краще, ніж читати відгуки в інтернеті.

Який акваріум 30 літрів без нічого кращий?

Виберемо серед усіх моделей найкращі акваріуми. Трійка лідерів унизу. Тут ринок розділився на 2 сегменти: дуже дешево, і ми зробимо крутішими.

Дуже дешево безліч фірм намагається взяти тут шматочок пирога. Робити їх легко. Дешево особливо. Але, а чи є сенс? Якщо брати варіанти купівлі дешевих варіантів, ми порадили б переплатити до 100 грн і менше 30% за бренд Природа. Вони хоч здебільшого акваріуми не виробляють, але контролюють виробників. Тому навіть якщо акваріуми низького класу, у них за ними є контроль.

Якщо ж ми вникаємо у шлях зробити найкрутіший акваріум, то тут тільки дві фірми представлені: Collar і Blue Barbus. Різниця – у колару надпрозоре скло, у барбусів воно товстіше. Усюди поліровка, правильні розміри. 2 гідні лідери.

Blue Barbus Lux krevetka

Аквариум aGLASS nano 42л

Collar aGLASS Nano 27 л

Аквариум прямой.150х50х60 450лПрирода прямкутний 34 л

Рейтинг акваріумів 30 літрів

Ціни взяті з Інтернету. Коли читатимете статтю, ціни зміняться. А пропорції, швидше за все, немає. Трійка лідерів тут виділена жирним шрифтом. Список дуже маленький, але який є. Внизу пишіть відгуки, якщо не згодні з ним або хочете додати модель для порівняння.

Модель Візуальний вигляд Функціональність Надійність Ціна на 28.10.2020

Акваріум Collar aGLASS 30 л

800

Collar aGLASS Nano 27 л

1040
Blue Barbus Lux krevetka 900

Природа прямокутний 34 л

325
Акваріуми маловідомих марок от 260

Моделі акваріумів без нічого на 30 літрів

Список всіх моделей, що увійшли до аналізу. З їх коротким описом.

Акваріум Collar aGLASS 30 л

Розміри акваріума 450*275*250 мм. Довгий акваріум класичного розміру. Товщина скла 4 мм. Над прозорим. Варіант із чорним фоном. Collar взагалі славиться тим, що його акваріуми акуратні. Тож у цьому випадку гідний варіант. У комплекті покривне скло та підкладка. 800

Collar aGLASS Nano 27 л

31*31*31 см. Симпатичний кубик. Надпрозоре скло 5 мм. Підкладка та покривне скло.

Акваріум Природа овальний 400-250-340

У таких розмірах ми взагалі не рекомендуємо купувати акваріуми з опуклим склом. На наш погляд, воно тільки псує зовнішній вигляд. Цю модель до уваги не беремо.

Акваріум Природа прямокутний 34 л

Хоча у природи не стабільне виробництво на вигляд, але вони надійні. Розмір 40*25*34 см. Для нас це оптимальні розміри. Полірування звичайно ж у них у цій моделі немає. 250

Акваріум Blue Barbus Lux krevetka

Гідне технологічно складне рішення. Розміри 30*30*30 см. Скло все поліроване, скло 6 мм. Грамотні габарити.

Акваріуми маловідомих марок

Aqvida, ZooСool, Aquarica, AQUA LUX, Фауна- виробники на 2 дні. Можемо ми й помилятися, але сказати, що вони виробляють високотехнологічний продукт, точно не можемо. Усі фірми змінюються. Бренди так само. Склеїти акваріум просто і недорого, якщо клеїмо скло. І тут, крім ціни, ми навряд чи можемо сподіватися на якість. До речі, щодо надійності швидше за все будуть хороші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *