Вибір кращого акваріума для півника до 10 літрів

Як вибрати найкращий акваріум до 10 літрів? Продавців багато. Виробників трохи менше. І всі пишуть, що у них найкращий варіант. Тут ми вибираємо на наш погляд три найкращі моделі акваріума для півника на ринку.

Який вибір акваріума для півника найкращий?

Виберемо серед усіх моделей найкращі акваріуми. Але спочатку нам потрібно взяти всі акваріуми на ринку, і порівняти. Трійка лідерів унизу.


Blue Barbus Lux betta
Акваріум aGLASS nano 42л

Collar aGLASS nano

Комплект NanoCube Complete PLUS на 10 л
DENNERLE NanoCube

Чому саме на них упав вибір акваріума для півника. Всі виглядають добре, нічого зайвого, і не найдорожчі. І так, якщо Blue Barbus і Collar приблизно одного рівня акваріуми, то вже DENNERLE -це круто. Ось він на наш погляд виглядає солідніше за всіх. Це і технічно складно зроблений, і бренд досить солідний, і якість на висоті. Що ж щодо перших двох фірм? Blue Barbus робить технічно складніші акваріуми, з більш товстого скла. Вони виглядають потужно. Що ж Collar? У них акуратніші акваріуми, але з більш тонкого скла. Ви можете не погоджуватися з нашою думкою, але саме ці моделі ми рекомендуємо як найкращі для акваріума з півником. Хоча, двоє з трьох виробників позиціонують акваріуми не як для півника, а як великі акваріуми креветочники.

Рейтинг акваріумів до 10 літрів

Ціни взяті з Інтернету. На момент прочитання статті вони відрізнятимуться, але пропорції між цінами будуть приблизно такими самими. Трійка лідерів тут виділена жирним шрифтом.

Модель Візуальний вигляд Функціональність Надійність Ціна на 14.06.2020
Collar DAQUARIUM 410
Blue Barbus Lux betta 500
Collar aGLASS nano 630
Aquael куб 830
Aquael волна 848
Resun FH-08 1176
DENNERLE NanoCube 1305
Collar NANO SET 1460
Aquael Shrimp Set Smart 2500

Акваріум для півників Collar

Акваріум aGLASS nano 42лТут є кілька моделей, які вирішили взяти для аналізу. Взагалі цю фірму можна похвалити за підхід до справи. Коробочка акуратна, скло все упаковані, полірування торців, кришечка зверху і подложечка під акваріум (хоча вона взагалі не потрібна). Також використовують надпрозоре скло. Але ви все це виймаєте, і вам приємно. Якщо узагальнити, то приємно їх акваріуми брати в руки.

Акваріум DAQUARIUM (Desktop Aquarium) – настільний акваріум об’ємом 5 літрів

До цього акваріуму рекомендують додатково взяти їх світильник, але ми не рекомендуємо. Він і так виглядатиме.

NANO SET 10 л

22*22*22 см. Маленький симпатичний акуратненький кубик aGLASS. Є світильник, який необхідно підключати до комп’ютера через USB. Так, китайці таке робили. Але рідко хто ставить акваріум на робочому столі і хоче зайняти одне гніздо USB. Світильник досить потужний для таких параметрів. Він загалом розрахований до 35 літрів у них, а йде в комплекті. До речі, заради справедливості можна сказати, що за технічними параметрами світильник гарний. Ну а фільтр що там стоїть повна нісенітниця. Для півня він не потрібен. А такі моделі просто для того, щоб перемішувалась вода.

aGLASS nano 10л

20*22*22 – майже розмір як у попередньому акваріумі. Але він тільки без наворотів. Просто акваріум. Нічого зайвого. До речі, це й потрібне півнику.

Акваріум для креветок Aquael Shrimp Set Smart

AQUAEL SMART 10L -хоча він позиціонується як акваріум для креветок, ми ж його визначимо як акваріум для півника. Проте 10 літрів невеликий об’єм, щоб у ньому грати креветками. Світильник Aquael Leddy Smart 6Вт. Досить потужне освітлення для маленького акваріума, або низької якості діоди. У будь-якому випадку, для півня не потрібно освітлення, а для креветок щоб зробити підводний сад – вже ви намучаєтеся в ньому ну дуже сильно. Невеликий фільтр системи PAT-MINI. Ну хоча б фільтр тут поставили добрий.

Адже інші їх моделі дуже погано справляються з очищенням. Дизайнерське рішення досить хороше: скельце, яке ширяє над акваріумом; плоска форма світильника, яка плавно перетворюється на акваріум. Є і нерегульований нагрівач 5W. Він так само безглуздий для півника. Одним словом, акваріум цієї моделі ми не рекомендуємо. Як для півника в ньому занадто багато наворотів, які не потрібні, а як для креветника він занадто малий, щоб з ним було просто. Але, якщо вам цей акваріум дуже сподобався і саме в ньому ви хочете утримувати півня, то так, купуйте його.

Аквариум для креветок Aquael волна и куб

2 акваріуми на 8 літрів. Милий в інтер’єрі. Так, для півника підходять на ура. З хвилею будуть проблеми при її чищенні. Доведеться постійно все з акваріума виймати і знову засипати при чистці. Ну а кубик – це класика. Одне гнуте скло без стиків.

Акваріум для півника Lux betta від компаніїBlue Barbus

Акваріум на 8 літрів без наворотів. Відразу ми йому поставили за візуальний вигляд 4 бали. Чому? Тому він складніше у виконанні, ніж в інших. Тут звичайне скло, не над прозорим. Але товщина 6 мм. І полірування на такому склі краще виглядає. А ріжеться і шліфується більш товсте скло значно гірше, ніж у інших 3-4 мм. Але на маленьких товщинах майже не видно полірування – що є, що ні. Тому, огріхи у цій моделі бувають. Тут так само нічого зайвого немає. Просто склеєно 5 стекол, і все. Лінійка відкритих акваріумів Lux від Blue Barbus.

Акваріум для півників DENNERLE NanoCube

Комплект NanoCube Complete PLUS на 10 л

Що сказати про акваріум. Гарний. У всьому. Якісне складання, напівовальне надпрозоре скло, акуратне покривне скло. NanoCube це Нано акваріум 10 літрів. Розміри акваріума 20х20х25см. Акваріум NanoCube складається з акваріума, скляної кришки та чорного фону, килимка підкладки. Нам модель найбільше подобається. У ній фішка, що акваріум складається не з 5-ти стекол, як усі інші, а з 3-х. Переднє скло зігнуте та плавно переходить у бічні стінки. Тому, візуально і технічно він зроблений крутішим за інших. І так само нічого зайвого. Для півня найсолідніший варіант тут представлених.

Акваріум Resun FH-08

Вони мають і модель на 1.6 літра акваріум Resun АС 02. Але ми такий обсяг взагалі розглядати не будемо. Є і трохи більше акваріум Resun АС 10. Об’єм 9,4 літра. Але в даному випадку ми не любимо китайського обладнання. Воно взагалі не надійне. І взагалі, ресан далеко не найнадійніша марка з виробництва обладнання. У ньому вмонтовано освітлення та фільтр. По фільтрації поставимо плюс, т.к. фільтр працює у ньому на біологічну рівновагу. Але скільки часу він пропрацює питання відкрите. І потім ви його не заміните. Їх немає у продажу. Далі, зроблено акваріум із оргскла. Що знову таки означає, що за кілька років скло помутніє. Ну а світло – це просто стрічка, яка дуже швидко перегорить. Усі претензії до акваріуму – це до обладнання.

Виробники акваріумів для півників

Тут список виробників і чому ми їх не рекомендуємо. І не взяли до уваги у таблиці розрахунків.

Вибір акваріума для півника Hagen Marina Betta Kit

Аквариум для петушка Hagen Marina Betta Kit FireworksТам у їхніх моделях йдуть різні модифікації (Ying/Yang, Fireworks, Geo Bubbles, EZ Care, Floral, led light). Але суть проста – він на 2 літри. Півник у такому обсязі житиме. Йому навіть більш-менш буде зручно. Але мінусом таких акваріумів буде швидка забрудненість. Важче підтримуватиме чистоту. Ще він із оргскла, яке за кілька років помутніє. І його незручно обслуговувати. З плюсів гарний та оригінальний зовнішній вигляд. Насправді дуже круте дизайнерське рішення. Але мінусів більше для нас, і тому до рейтингу не увійшов.

Вибір акваріума для півника Tetra Betta

Також у нього різні модифікації (Bowl, Bubble, Ring). Також відбракували через маленький обсяг. І плюс, кругла форма, яка спотворює все, що всередині. Милуватися півником у круглому акваріумі для нас завдання складне. Тому повністю не рекомендуємо цю модель. Можливо, тут дизайнери перестаралися. Адже виглядає зовсім неприродно. Може й подобається багатьом людям, але з погляду це невдала модель. І так, на їхніх фотографіях товару фотомонтаж. Рибка вся фотографувалася в акваріумах з прямим склом, щоб не було спотворення. А потім вставлялася у фотографію. Тому що насправді таких картинок у їхніх акваріумах бути не може.

Акваріум має своєрідний дизайн. Нано акваріум кулястої форми поміщений на пластмасову підставку у вигляді трьох білих круглих ніжок. Зверху акваріум оснащений покривною кришкою. Буває, що в кришку вмонтовано освітлення LED, але навіщо вона в 2 літрах загадка. Підсвічування працює від пальчикової батареї, тому акваріум безпечний у використанні. Але і на скільки вистачить батарейки та яка потужність освітлення від неї може бути? Гарантія на акваріум Tetra Betta Bubble складає 2 роки. Вибираючи рибку для акваріума, необхідно враховувати, що мала кількість видів здатна виживати в умовах круглого акваріума, обмеженого обсягу і без додаткового кисню. Вид рибки має бути маленького розміру і невибагливий. Найчастіше в нано акваріум поселяють одного самця півня, проте обмежений обсяг води може сприяти хворобам рибки, тому за акваріумом слід ретельно стежити. Об’єм 1,8 л. вимагає підміни води щотижня, оскільки швидко забруднюється. В інтернет магазині можна придбати засоби для догляду за акваріумом та акваріумну хімію.

Вибір акваріума для півника AQUAEL ПОЛУСФЕРА 27x13x20 (3,5L)

Ті самі мінуси. Форма скла, що спотворює, маленький об’єм, сумнівне рішення в інтер’єрі. Тим більше, він виглядає зовсім нестійким. Враження, що дитина його перекине дуже швидко. І що примітно, в інтернеті немає їхніх фотографій із рибками. Всі інші акваріуми AQUAEL сфотографовані з дизайном, а саме ця модель тільки порожня. Думаю, що їм не вдалося зробити фотографії, і фотомонтажем як Тетра вирішили не користуватися. У жодному разі цей акваріум ми не рекомендуємо для покупки. Ну, хіба що це дизайнерське рішення у приміщенні, а не для рибок.

До речі, через це сюди потрапила в немилість їхня модель хвиля на 4 літри. Більшого обсягу ми взяли до уваги.

Акваріум для півника Collar Betta Set 2.7 л

Модель просто невелика. Як ідея для півника нам не подобається зовсім, тому саме цю модель не рекомендуємо. Інші моделі більше беруть участь у рейтингу./p>

Вибір самоочищаюгося акваріума для півника My Fun Fish

Ось приклад реклами. І мінус 40% до ціни, і самі доставимо. І взагалі він сам чиститься. Точніше, покупець у слові самоочистка розуміє саме таку процедуру – він сам чиститься. Як пилосос на батарейках – він сам там бігає квартирою і шукає пил. Але тут принцип самоочищення означає, що ви повинні через краник злити воду, а потім долити. Тобто, доданий краник, і акваріум назвали самоочисний. Та ще й із золотою рибкою на фотографії. Класичний приклад комерційної акваріумістики, і цей товар нема чого аналізувати. Тим більше, літраж має 3 літри. Як вони матимуть золоту рибку, яка виростає до 45 см. у 3-х літрах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *