Вибір найкращого відкритого акваріума довжиною 80 см

Покупка кращого відкритого акваріума довжиною 80 см

Акваріум Blue Barbus торціВибір претендентів занадто малий, щоб ставити місця. Висновок ми зробимо наступний – технічний варіант – Природа. Якщо для офісу відкритий акваріум Blue Barbus.Якщо не знаєте куди подіти гроші – ADA. Вибір відкритого акваріума довжиною 80 см взагалі дуже малий. Їх майже ніхто не продає.

Відкритий акваріум передбачає, що не буде ребр жорсткості. Також покривного скла. Теоретично можна зробити і з ними. Але зовнішній вигляд загубиться. А що більший акваріум, то дорожче його створити. Особливо, якщо немає ребер жорсткості та стяжок. Адже їх використання суттєво здешевлює акваріум. А такі варіанти одразу дорожчі. І чим більше акваріум, тим більша різниця в ціні з відкритим акваріумом та акваріумом з ребрами жорсткості та стяжками.

Розмір Об’єм Товщина скла Зовнішній вигляд Функциональность Надійність Ціна Ціна/літр
Акваріум ADA Cube Garden 75-P 75*45*45 141 8
11900
84
Blue Barbus Lux guppy 80*39*44 134 8
3000
22
Акваріум Природа 140 80*35*50 140 6
1400
10

Акваріум ADA Cube Garden 75-P

Гідний акваріум. Грамотні параметри. Відмінна якість. Але ціна від літака. Це їхній єдиний мінус. Якщо в моделі 60 см. там не зрозуміло, які розміри були. То в акваріумі 75*45*45 см справді можна створити дуже крутий дизайн. Правильна товщина скла. Якби не ціна – ідеальний акваріум.

Blue Barbus Lux molly

Акваріум виготовлений під ADA. Трохи інші розміри 80*39*44 см. Можливо, ширину можна збільшити. Але й у такій ширині зручно працювати. Акваріуми відрізняються тільки що ADA використовує надпрозоре скло в акваріумі, а Blue Barbus вважає, що якщо акваріум наповнити водою, то різниці між стеклами немає. Їхня думка резонна. Але часто купують його порожнім. А якщо поставити порожні акваріуми без води, то є різниця.

Природа 140 літрів

Про природу можна сказати одне – економ клас. Для відсадника годиться. Для розведення рибок годиться. Але для серйозного акваріума – ні. Відразу плюс – вони надійні здебільшого. І розмір, насправді 35 см. ширини не вистачає, а висота в 50 см. трохи забагато, якщо робити під акваскейп. У цьому акваріумі є ребра жорсткості та стяжки, тому товщина скла 6 мм підходить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *