Як нас дурить реклама в інтернеті і як не потрібно працювати

Знаменитий бренд це хіба завжди якість? Чи реклама все змінить?

Тут стаття про наболіле. Як нас дурить реклама акваріумних препаратів. Як пояснити людям, що немає чудодійної пігулки, яку поклав, та в акваріумі немає проблем. Це казки. Хоча, куплю таку пігулку – дорого. Для акваріума основне – це фільтрація води і догляд за акваріумом.

Реклама в акваріумах

Ляпи виробників та інтернету. Особливо у кондиціонерах для акваріумної води. Бренди тямущі, але я не зрозумію, як вони можуть таке писати? Враження, що вони не лабораторії, а збори школярів любителів. Я розумію – реклама – двигун торгівлі. Але не настільки всіх тримати за дурнів. Може когось пропустив із виробників, але думаю більшість фірм ганяється за тим, що хоче почути покупець. А покупець каже – хочу нічого не робити, і щоб усе чисто було, і чим дешевше. А так не буває. Можете вірити їхній рекламі. Але мене вона вже трохи дратує, враження, що без їхніх чудо-препаратів нічого в акваріумі не відбувається нормально.

Тут лише цитати з інтернету. Нічого мною не придумано.

Juwel

Губки Juwel

Губки Juwel

“Зелена губка містить цінні бактеріальні культури, які видаляють із води нітрати і тим самим позбавляють водорості поживних речовин”. І міняти їх потрібно раз на 6 тижнів. Типу вони там збираються.

Пояснення:

НІТРАТ – це кінцева стадія азотного циклу. Воно не забирається бактеріями. Воно забирається водоростями, рослинами, підмінами води. Друге, вони продають губки з бактеріями? Вони виживають так? Спорами посипані?

Tetra

EasyBalance

Кондиціонер EasyBalance. Це з реклами акваріумного кондиціонера для щотижневого використання. pH і КН, фосфор, важливі вітаміни, мікроелементи, мінерали – ну, здається, більшість проблем вирішує. З реклами. Але їх перли з етикетки. “достатньо надійне забезпечення аерації (за допомогою повітряного насоса) запобігає нестачі кисню”, “При постійному дозуванні та хороших умовах утримання вам необхідно тільки кожні 6 місяців змінювати 50-70%”

Пояснення:

Кінець витягу з інструкції. Що ви отримаєте за чудо-таблеткою – так спалах водоростей і плавне перетворення вашого акваріума в болотце. А якщо підміните 70% води, можете одержати всіх трупів. І все це якось…. не серйозно, акваріуми різні бувають, і всіх під один гребінець не можна. Коли йде підживлення для рослин, то там вказано точно, скільки в яких акваріумах додавати, а тут капайте і не дивіться на акваріум.

А фраза запобігає кисневому голодуванню, якщо у вас є компресор. Я не розумію. Компресор без них забезпечить воду киснем. Їхня таблеточка то навіщо?

Специалисты на аквафорумах

Розумники в інтернеті, які два дні як в темі, і вже пишуть статті. Добре, що оперувати не йдуть, бо враження, що знають більше за хірургів. Навіщо вони 6 років навчаються? Тут за 2 дні в інтернеті все можна вивчити. “Часта зміна води в акваріумі може стати причиною захворювання і навіть загибелі риб”

Пояснення:

Ну, що ж, а дискуси у вас є? А апістограми живуть? Ну навіть астронотуси гинуть. Пояснювати важко, гуппі та неони тільки. Деякі розвідники підмінюють воду щодня щонайменше раз на тиждень. Ось які вони дурні – треба було порадитись у них, воду не міняти. Що відбувається якщо тільки доливати – та нітрат нікуди не подіються з акваріума, а тільки накопичуються, і потім рибки просто задихнутися у своїх какашках. І взагалі інтернет читати шкідливо. Там таких розумників дуже багато.

ТАМИР-АКВА

“ТАМИР-АКВА” При перевірочних випробуваннях в 200 літровому акваріумі воду не змінювали 6 місяців без жодних наслідків для його мешканців. Ну і в акваріумі була благодать. Рибка виглядає суперськи, вода у них кришталево чиста, ось тільки сам хочу на такий акваріум подивитися.

Пояснення:

В акваріумі плаває 3 мечоносці, і валіснерія з ряскою. Змін жодних. Ну не може більш-менш нормально завантажений акваріум таке витримати. Буває, що пів року дійсно воду можна не міняти, але там мало риб, хороша фільтрація та певні види рослин. Так, розростеться. А досвід звичайно класний – ми перевірили, тільки фото акваріуму забули виставити

Sera

Sera toxivec – Сірка токсивек моментально видаляє амоній і нітрити, запобігаючи перетворенню нітритів у нітрати і надмірне зростання водоростей” Ну і далі фраза, що не потрібно підмінювати воду. Реклама.

Пояснення – миттєво, це раз і немає. Ну поясніть, як можна грубо кажучи какашку раз, і прибрати, полив її чимось. Друге, якщо відстати від слова миттєво. Принцип роботи наступний, ми гальмуємо розпаду отруйного нітриту, у менш отруйний нітрат. Так, звичайно, водорості при цьому менше зростатимуть, тому що нітрат легше засвоюється. А ще, збільшуючи дозу отрут у воді, виробник пише чарівні слова, ніби шепоче на вушко – і воду рідше міняти потрібно… Такого марення ще потрібно придумати написати в рекламі.

AQUAYER Альгицид+СО2

Ну, я вже 10 раз це людям пояснював. Дам пів мільйона доларів, хто розповість мені, як отримати рідкий СО2, який працює при кімнатній температурі при звичайному тиску. Реально, отримаю премію Нобеля в галузі фізики. Там здеається вже більше мільйона дають. Температура, при якій даний газ буде рідким при земному тиску – мінус 56,5 градусів Цельсія. Може в баночці така температура? Тоді на баночці має бути застережний напис – не лижіть, бо приклеїться язик. І купа відео в Тік тоці як ці баночки школярі лижуть. Але, такого немає. Бо це все казки. Хочете рідкий СО2 – ось вам і баночка, на якій написано.

Друге може він з альгіциду отримує СО2? В його альгіциді діюча речовина Пентандиаль. Формула  C5H8O2. Якщо заберемо СО2, то отримаємо речовину  C4H8. Циклобутан. Газ. Вибухонебезпечний. Над акваріумом не палити. Має наркотичну дію. Одним словом, в аквріумі він не створюється. Але, палити над акваріумом, і намагатися нюхати баночку я не рекомендую для перевірки справжності моїх слів.

Реклама акваріумних препаратів. Реклама двигун торгівлі. Але як і після кривих ручок “типу акваріумістів” нам доводиться її наслідки виправляти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *